Przelew tradycyjny

Jeśli w zamówieniu wybrany został przelew tradycyjny, po złożeniu zamówienia wysłany będzie mail zawierający dane potrzebne do dokonania przelewu. Należy wpisać numer zamówienia w tytule przelewu. Po zaksięgowaniu przelewu, zamówienie będzie natychmiast przekazane do pakowania.
Zaksięgowanie pieniędzy może potrwać do 12 godzin w dniach roboczych.

Posiadacz rachunku: I.Dyląg Allegro Sp.j.
Adres: ul. Bonarka 21, 30-415 Kraków
Bank: mBank S.A.
Konto: 30 1140 2004 0000 3102 7757 2064

Płatność ePrzelewem

Jeśli w zamówieniu wybrany został ePrzelew w systemie przelewy24.pl, po złożeniu zamówienia następuje przekierowanie do serwisu przelewy24.pl, następnie do serwisu transakcyjnego banku. Po zalogowaniu się Klient otrzymuje gotowy do zaakceptowania formularz przelewu z odpowiednią kwotą, tytułem przelewu i danymi odbiorcy. Po zaakceptowaniu przelewu, Klient powraca na strony internetowe sklepu.
Zaksięgowanie pieniędzy może potrwać od kilku minut do kilku godzin w dniach roboczych.

Więcej informacji znajduje się na stronie https://www.przelewy24.pl/metody-platnosci .

Płatność kartą płatniczą

Jeśli w zamówieniu wybrana została płatność kartą płatniczą, po złożeniu zamówienia następuje przekierowanie do serwisu przelewy24.pl, następnie do systemu autoryzacji kart płatniczych. Po zaakceptowaniu płatności, Klient powraca na strony internetowe sklepu. Zaksięgowanie pieniędzy następuje w trybie natychmiastowym.

Płatność za pobraniem czyli kartą lub gotówką przy odbiorze

Jeśli w zamówieniu wybrana została płatność za pobraniem, zaplata następuje gotówką lub kartą przy odbiorze towaru od kuriera.

Uwaga

Zamówienia na odbiór osobisty muszą być opłacone przelewem lub kartą za pośrednictwem przelewy24 przed odbioremNie przyjmujemy płatności przy odbiorze paczki.